Särav ja värske naeratus

hammaste valgendamine kampaania

Hoia aina pimenevas sügises naeratuse valge ja säravana 🙂! Kas oled kuulnud kodusest hammaste kapevalgendusest?

Koostöös Viimsi Hambakliinikuga pakume kodust hammaste valgendamise süsteemi valgenduskapedega.
Igale koduse valgenduskape tellijale kingituseks Qikfreshi ühekordsetes kotikestes suupesu pulber (1 pakis 10 kotikest, väärtus 6,95 eurot).

Kodune valgenduskapedega hammaste valgendamine on turvaline ning hammastele säästlikum, kui kabinetivalgendused, mille tulemused on kiired, kuid mõju hammaste emailile laastav.
Valgenduskapet õigesti hooldades säilib see aastaid ning uuendada tuleb ainult valgendusgeeli, mida 2 x aastas valgendust tehes kasutada.
Loe hammaste valgendamisest kapede ning geeliga lähemalt ning registreeru vastuvõtule. 


Qikfreshi tooted on mõeldud päeva kestel hammaste pesemise alternatiivina kasutamiseks suu puhastamisel ning värskendamisel. Suupesu pulber koosneb naturaalsetest koostisosadest,. Kotikese sisu suhu valades muutub see hetkega vedelikuks, 15 sekundi jooksul suus edasi- tagasi loputades neutraliseerib see suu happetasakaalu ning puhastab hambad toidujääkidest. Suupesu pulber on hea alternatiiv hammaste pesemisele päeva kestel liikumises olles ning samuti neile, kes ei armasta närimiskummi närida.

Pakkumine kestab 30.novembrini 2020.
Hoiame naeratuse värske ja säravana!


Jaga:

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Ole kursis
pimedal ajal on stressi maandamine oluline, et immuunsus ei langeks ja viirused ligi ei pääseks. Meie soovitused stressi maandamiseks.

Kuidas maandad Sina stressi?

Ilmad lähevad külmemaks ja õhtud aina pikemaks, viiruse leviku või mõne töömõttega seotud stress tahab vägisi ligi hiilida. Siin on meie abimehed ja soovitused toodete hulgast, mis turgutavad vaimu, immuunsust ning keha. Hoidke ja hellitage endid 🙏. Vaata kõiki Elixr sooduskomplektid Leia endale sobiv Vaata

immuunsüsteemi tugevdaja olenterve.ee

Külma ilma trotsimiseks

Meie ilmad on läinud eriti külmaks ning see paneb immuunsüsteemi proovile. Toetamaks tervist ja kaitsmaks nahka miinuskraadide eest, on meie toodete seas nii mõndagi kasulikku:

etEstonian
Scroll to Top