Kaubamärgid

Elixr

näeb ilu ja meelt kui üht üksust ning kuna nad viljelevad jätkusuutlikku elustiili, on võrdselt olulised nii naturaalsed kontrollitud koostisosad, õiglane tootmine kui pakenditeks kasutatavad taaskasutatavad pruunist klaasist pudelid.

Proxident

on Rootsis üle 25 aasta tegutsenud ettevõte, mis arendab, müüb ja turustab suuhügieenitooteid apteekidele, hambakliinikutele ning raviasutustele. Pikaajaline kogemus, kõrgetasemeline ekspertiis ja tihe koostöö juhtivate Rootsi hambaarstide, suuhügienistide, tootearendajate ning teadlastega tähendab, et Proxident suudab välja töötada tänapäevaseid tooteid, mis vastaksid klientide kvaliteedi-, funktsiooni ja disaininõuetele.

Biobrush Berlin

on 2015 aastal Saksamaal asutatud start-up, mille põhieesmärgiks on pakkuda klientidele looduslikest ressurssidest toodetud suuhügieenitooteid, hambaharju.
Biobrush hambahari on 94% -liselt biolagunev – bioplastikust harja tootmisel kasutatakse puidutööstuse tootmisjääke.

Hydrophil

brändi loojateks on kolm noort meest Christoph, Sebstian & Wanja Saksamaalt, Hamburgist, kellel tekkis idee luua jätkusuutlikud suuhügineenitooted.

Jack N’Jill

on perefirma Austraaliast, mis toodab loodussõbralikke ja orgaanilistest koostisosadest koosnevaid hambapastasid, hambaharju lastele ning täiskasvanutele.

 

 

Opalescence

Opalescence on professionaalne hambavalgendustoodete sari. Opalescence valgendavad tooted on tõhusad ja kahjutud ning olnud suuhügieenitoodete turuliidrid juba üle 25 aasta.