Kaubamärgid

Elixr

näeb ilu ja meelt kui üht üksust ning kuna nad viljelevad jätkusuutlikku elustiili, on võrdselt olulised nii naturaalsed kontrollitud koostisosad, õiglane tootmine kui pakenditeks kasutatavad taaskasutatavad pruunist klaasist pudelid.Qikfresh

on noor Saksa start-up Frankfurdist, mis toodab uuenduslikke naturaalseid suuhooldustooteid, mis on mõeldud kasutamiseks liikumises, reisil, tööpäeva kestel ehk on-the go.
Qikfresh usub läbipaistvusse, keskkonnateadlikkusesse ja keskkondlikku vastutusse. Nad töötavad tihedas koostöös klientidega ning ammutavad neilt inspiratsiooni.

Biobrush Berlin

on 2015 aastal Saksamaal asutatud start-up, mille põhieesmärgiks on pakkuda klientidele looduslikest ressurssidest toodetud suuhügieenitooteid, hambaharju.
Biobrush hambahari on 94% -liselt biolagunev – bioplastikust harja tootmisel kasutatakse puidutööstuse tootmisjääke.

Hydrophil

brändi loojateks on kolm noort meest Christoph, Sebstian & Wanja Saksamaalt, Hamburgist, kellel tekkis idee luua jätkusuutlikud suuhügineenitooted.

Jack N’Jill

on perefirma Austraaliast, mis toodab loodussõbralikke ja orgaanilistest koostisosadest koosnevaid hambapastasid, hambaharju lastele ning täiskasvanutele.

 

 

Opalescence

Opalescence on professionaalne hambavalgendustoodete sari. Opalescence valgendavad tooted on tõhusad ja kahjutud ning olnud suuhügieenitoodete turuliidrid juba üle 25 aasta.

Tere tulemast tervislike toodete koju!

Liitu meie uudistega ning naudi esimest tellimust 10% soodsamalt!