Kaubamärgid

benamor nahahooldus

Benamor1925

Benamor1925 on käsitsi valmistatud vähemalt 96% naturaalsetest koostisosadest valmistatud nahahooldustoodete bränd Portugalist. 

biocol labs keemiavaba apteek

Bicol labs.

Biocol labs. on keemiavaba apteek Lissabonist, Portugalist, mis on loodud lahendama tänapäeval levinumaid tervisemuresid nii meestel, kui ka naistel. 

elixr

Elixr

Elixr on naturaalsete ja puhaste aroomiteraapiliste toodete bränd Münchenist, Saksamaalt. Valikus on eeterlikud õlid, mille baasil on loodud ka seebid, kätedeisnfitseerijad, toalõhnad ja palju muud. 

Ohlalá

Ohlalá on kaasaegne, lõbus ja hämmastava maitsega hambapasta, mis on valmistatud Prantsusmaal ning 96% looduslikest koostisosadest.

Dr.pawpaw logo

Dr.PAWPAW

Dr.PAWPAW on loonud mitmeotstarbelise huulepalsami sarja ja muid ilutooteid kogu perele kasutamiseks. Kõik tooted jätkusuutlikkud, vegan ja looduslikest koostisosadest.

YouthLab dermAkostmmeetika

Youth Lab.

Youth Lab. on dermokosmeetika sari, mis loodi 25-aastase kogemuste ja teadmiste põhjal; lihtne, kuid sisukas visioon ja inspireeritud uuenduslike teadlaste meeskonnatöö tulemus.

Jack N'Jill logo

Jack N’jill

Jack N’jill on lastele mõeldud suuhooldustoodete bränd Austraaliast. Kõik JackN’Jilli laste hambapastad on täiesti ohutud ja looduslike koostisosadega, lisaks on valikus lõbusate tegelastega hambaharjad, topsid ja palju muud.

Opalescence valgendav hambapasta

Opalescence

Opalescence on maailma juhtiv valgendava hambapasta tootja. Meie pakume hambapastasid ja valgendusgeeli.

Isodent hambakapede ja proteeside puhastusvedelik olenterve.ee

IsoDent

IsoDent on Soome pereettevõte, mille eesmärgiks on arendada ja valmistada uuenduslikke suuhooldustooteid, mille igapäevane kasutamine parandab oluliselt breketite, hambakapede ja proteesikandjate suutervist. Toodete kasutamine on lihtne ja ohutu; arktilised ürdid ja marjad on toimeaineks.

Hydrophil_logo

Hydrophil

Hydrophil on suutervisele keskendunud ökobränd Saksast. Valikus on bambusest hambaharjad, puhtad hambapastad, hambapasta tabletid ning hambavaheharjakesed ja muudki.

proxident hambavahe tikud

Proxident

Proxident on Rootsi suuhooldustoodete bränd, mille valikus on ka spetsiaalselt suukuivuse leevendamiseks mõeldud tooted, millele lisaks ka hambavahetikke ja muudki.

biobrush logo

Biobrush

Biobrush on Berliinis toodetud biolagunevate hambaharjade kollektsioon. Harjased on mõnusa keskmise tugevusega ning puhastavad hambaid tõhusalt. Lisaks on Biobrushi hambaharjadel lõbusad värvid ja erimudelid lastele!