Kuidas maandad Sina stressi?

pimedal ajal on stressi maandamine oluline, et immuunsus ei langeks ja viirused ligi ei pääseks. Meie soovitused stressi maandamiseks.

Ilmad lähevad külmemaks ja õhtud aina pikemaks, viiruse leviku või mõne töömõttega seotud stress tahab vägisi ligi hiilida.  Meie abimehed ja soovitused toodete hulgast on naturaalsed eeterlikud õlid, mis turgutavad vaimu, immuunsust ning keha on:

  • lavendli õli – rahustab, aitab lõõgastuda ning toob hea une; 
  • apelsini õli  – parim tujutõstja, mis aitab viha, leina ja stressi puhul;
  • metsiku mündi õli – on respiratoorsete teede kaebustele leevendava toimega ning see mõjub leevendavalt ka peavalu puhul. Mündiõli on antibakteriaalne ning röga lahtistava toimega, seega kasutatakse seda ka külmetuse ning bronhiidi puhul.

Lisaks meeleseisundi mõjutamisele on õlidel ka füüsiline mõju –  lõhnamolekulid võivad süvendada meie hingamist, mõjutada südamelöökide sagedust või stimuleerida meie seedesüsteemi –  ega asjata ei kasutata köögis aromaatseid ürte, mis panevad suu vett jooksma selle sõna otseses mõttes!

Eeterlikke õlisid on soovitatav kasutada diffuuseris, massaaziõlina või lisatuna vanniveele. Lihtsalt saab valmistada ise massaaziõlisid, neid nippe leiad õlide tootekirjelduste alt. 

Hoidke ja hellitage endid 🙏.

Jaga:

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Email

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ole kursis
isodent protees hambakapede puhastus bänner

Isodent tooted hambaproteeside kandjaile

Isodent on üks Soome juhtivaid ja innovaatilisemaid suuhooldustoodete tootjaid, tegemist on pereettevõttega, mis on rajatud 1970 aastatel hambalaborina ning mis on vajaduspõhiselt hakanud välja töötama

olenterve.ee elixr eeterlik õlid, komplekt VT

Nipid suviseks iluhoolduseks ja heaoluks

Saksa ökobrändi Elixr naturaalsed tooted eeterlikest õlidest vedelseepideni on loodud põhimõttel, et need annaks kasutajale aroomiteraapilise kogemuse lisaks praktilisele hooldusele. Näiteks sidruniõli klaarib pea ja

salvei viiruk ilupilt olenterve.ee elixr

Viirukid aroomiteraapias

Viiruk on aroomiteraapia kõige algseim vorm, mida põlisameeriklased on aegade algusest praktiseerinud, et vabaneda halbadest energiatest ja puhastada ruume. Viirukit võib kasutada igapäevase mediteerimise, jooga