Kingime Biobrush hambaharju đź’ť

Biobrush hambahari kingituseks

Sõbrapäev on peagi käes ning selleks, et üllatada Olenterve.ee sõpru ja ostlejaid, kingime kõigile, kes tellivad korraga vähemalt kaks mistahes toodet, Biobrush biolaguneva hambaharja, mille värvi saab igaüks ise valida 💖. 

Biobrush hambahari on 94% -liselt biolagunev – bioplastikust harja tootmisel kasutatakse puidutööstuse tootmisjääke.
Meie valikus on Biobrush hambahari täiskasvanutele roosa, sinise, rohelise, oranzi, halli ja valgena, laste Biobrush hambahari aga sinise ja roosana.
Biobrush hambahari on:
*keskmiselt pehme
*toodetud naturaalsetest koostisosadest
*ei sisalda kahjulikku pehmendajat
*looduses 94% lagunev
*õiglase hinnaga
*pakend on biolagunev
*harjased kastoorõlil baseeruvast nailonist
*toodetud Saksamaal

Pakkumine kehtib kuni 15.veebruari 2021 südaööni.
Kingitus lisandub ostukorvi automaatselt, kui olete lisanud ostukorvi kaks või enam toodet. Pop up aknast saab valida endale meeldiva hambaharja kingituseks ning vajutada toodete all “Aitäh, valisin 💖” nuppu. Kui te ei soovi kingitust, palun valige “Ei soovi kingitust”.
Kui eemaldate ostukorvist tooteid nii, et sinna jääb ainult üks toode, eemaldub kingitustoode ostukorvist automaatselt. Ostukorvi uuesti tooteid lisades selliselt, et neid on vähemalt kaks, ilmub pop-up kingituse valikuga ostukorvi liikudes uuesti ning saate taas teha valiku ning kingituse ostukorvi lisada.
Kui te vajutate “Ei soovi kingitust”, siis ei ilmu pop-up selle ostlemissessiooni ajal teie ekraanile enam segama.

Sõbralikku sõbrapäevanädalat,

Olenterve.ee meeskond

Jaga:

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Email

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ole kursis
Viimsi jk olenterve.ee jalgpall

Toetame Viimsi Jalgpalliklubi

Juba teist aastat on meil au toetada kohalikku Viimsi Jalgpalliklubi. Klubi koosneb valdavalt noortest, kes juba pisikese poisina astusid Martin Reimi Jalgpalliklubi ridadesse, on koos

Olenterve.ee sünnipäevanädalal jagame kingitusi ja auhindu

Sünnipäevanädala auhinna võitja

Eelmisel nädalal tähistasime Olenterve.ee 5-ndat sünnipäeva. Kõigi sel nädalal ostu sooritanute vahel loosisime välja 50€ väärtuses Benamor1925 tooteid Alantoine sarjast. Auhinna võitis Made Bambus. Palju õnne!

naistepäev powerwoman

Naistepäeva kingiideed

Benamori hurmavad aroomid ja läbimõeldud kehahooldus Alusta oma kingiideede otsinguid Benamor1925 mõnusate kehahooldustoodete hulgast. Need käsitööna valmistatud kreemid on Portugalist pärit ning pakuvad suurepärast niisutust