Something for Dreaming

23,90 

Probleem:
Paljud meist magavad ööpäevas vähem kui 6 tundi ja uuringud on näidanud, et parima tervise ja heaolu tagamiseks vajavad täiskasvanud 7 või enam tundi und. Unepuuduse tagajärjed võivad olla tõsised: diabeet, insult, kaalutõus ja rasvumine, depressioon, nõrk immuunsüsteem, eksimuste sagenemine, suurem õnnetuste risk ja vähene seksuaaltung.

Kasutegurid:
Meie “unerohi” on mõeldud kõigile, kes kannatavad unetuse, unepuuduse, madala kvaliteediga une või ajavööndivahetusväsimuse käes.

– Vähendab ärevust
– Soodustab kvaliteetset und ja tasakaalustab ööpäevast rütmi ehk teie „kehakella“
– Aitab kiiremini uinuda
– Hoiab ära ninakinnisuse enne magamaminekut (eeterlike õlide mõju)
– Aitab tagada katkestusteta une
– Pakub antioksüdantide kaitset ja toetab immuunsüsteemi
– Toetab kõrges eas kognitiivset tervist
– Toetab immuunsüsteemi ja raku DNAd
– Aitab kaalu ja isu kontrolli all hoida

Kuidas see toimib?
– See toimib, aktiveerides ööpäevaseid rütme reguleerivas hüpotalamuse piirkonnas kaks retseptorit MT1 ja MT2. Sellel on ka rahustav toime, võideldes närvisüsteemi neuraalse erutuvuse eest vastutava gamma-aminovõihappe aktiivsuse vastu.
– Meie teadlased on töötanud välja abiainete maatriksi, et suurendada taimsest glütseriinist, polüsorbaat 80st ja sidruni eeterlikust õlist koosneva toote keelealust imendumist, suurendades selle efektiivsust ja lühendades toimeaega. Erinevalt unerohtudest ja kummikommi kujul ravimitest, mis võtavad (palju) kauem aega, toimib meie toidulisand 20 minutiga.

Something® for dreaming sisaldab melatoniini, kannatuslille ja sidrunheina, mis aitavad lühendada uinumiseks kuluvat aega ning toetavad teie vaimset ja füüsilist lõõgastust, mis mõlemad on hea une jaoks hädavajalikud.
Head ööd ja ilusaid unenägusid💤

KUIDAS KASUTADA:
Magamiseks: 2 spreikorda keele alla 30 minutit enne magamaminekut / rahustamiseks: 1 keelealune spreikord stressi korral

Toode on: vegan | GMO vaba | rafineeritud suhkruvaba | gluteenivaba | laktoosivaba.

Suurus: 30 ml suusprei.

23,90 

Kirjeldus

Melatoniin – käbinäärmes toodetav hormoon, mis on tugevas korrelatsioonis keha une ja ärkveloleku tsükliga. Päevasel ajal on käbinääre suhteliselt passiivne, kuid päikese loojudes hakkab see melatoniini tootma. Inimese organismis jõuab melatoniini tootmine haripunkti hilisõhtul (tavaliselt kell 21.00), mis langeb kokku keha normaalse uneajaga. Melatoniinitase püsib veres tavaliselt kõrge umbes 12 tundi ja langeb päevavalguses loomulikult vaevutuvastatavale tasemele. Pange tähele, et kokkupuude valgusega on inimese unerežiimi reguleerimisel peamine tegur. Valguse mõju stimuleerib silmi ja aju ühendavaid närve, mis annavad märku kehatemperatuuri tõusust ja stimuleerivate hormoonide nagu kortisooli vabanemisest. Pimedus seevastu stimuleerib melatoniini tootmist ja alandab kehatemperatuuri.

Kannatuslill – kannatuslille (passiflora) perekonda kuuluvat punakat kannatuslille on Euroopas pikka aega kasutatud ärevuse ja unetuse raviks. Punaka kannatuslille aktiivsed ühendid toimivad koosmõjus gamma-aminovõihappe ja opioidisüsteemidega. Prekliinilistes uuringutes on leitud, et selle taime ekstraktidel on rahustav toime.

Sidrunmeliss – sidrunmeliss on piparmündi perekonda kuuluv ravimtaim, mida traditsiooniliselt kasutatakse selle rahustava ja ärevust vähendava toime tõttu. Üks uuring on näidanud, et 600 mg sidrunmelissi parandas tuju ja tõstis oluliselt rahulikkuse kohta antud hinnanguid. Sidrunmelissi on uuritud ka uneprobleemide ravi osas.
Uuringutulemused näitavad, et sidrunmelissi aktiivseteks toimeaineteks on rosmariinhape, ursoolhape ja oleanoolhape, kusjuures rosmariinhape vastutab enamiku selle ravimtaimega seotud toime eest. Sidrunmeliss võib pärssida gamma-aminovõihappe transaminaasi, mis mängib rolli ärevuse ja neuroloogiliste häirete korral.

Annustamine: 2 pihustuskorda keele alla 30 minutit enne uneaega. Raputa tugevalt enne kasutamist.

Koostisosad 1 annuse/2 pihustuskorda (1ml)kohta:
Kannatuslille ekstrakt 300 mg
Sidrunmelissi ekstrakt 240 mg
Sidruni eeterlik õli 30 mg
Vitamiin B6 1,4 mg 100% NRV*
Vitamiin B1 1,1 mg 100% NRV*
Melatoniin 1 mg
Teised koostisosad: kaaliumsorbaat, sidrunhape, polüsorbaat80,sorbitool.
* Päevase koguse % (NRV) baseeruvad 2000 kalorilisele dieedile.

Lisainfo

Bränd

Biocol Labs

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui olete rase, imetate või teil on mõni haigusseisund, siis konsulteerige enne
kasutamist arstiga. Pole soovitatav, kui olete mõnele koostisosale allergiline. Võib põhjustada uimasust, ärge sõitke autoga
või kasutage rasketehnikat peale toote kasutamist.
Säilitamine: hoida kuivas jahedas kohas, eemal valgusest.