Opalescence geel kapedes kasutamiseks 2x1,2ml

Opalescence kodune valgendusgeel on ideaalne neile, kes eelistavad erinevaid võimalusi – geel on saadaval kolme erineva maitsega ning seda võib kanda nii 4 tundi kui jätta suhu terveks ööks. Valgendusgeeli 2×1,2 ml hind on 25 eurot. 
Maitsevariantidest on saadaval

  • melon
  • münt
  • tavapärane

Opalescence valgendusgeel annab võimaluse saavutada kodus tõhusalt ning ohutult professionaalse valgendamise tulemus. Opalescence valgendusgeeli müüakse ainult hambakliinikutes. Hambaarst peab olema veendunud, et patsiendi hambad on valgendamiseks sobilikud, terved ning samas tutvustab hambaarst ka toote kasutamist.

Valgendusgeeli kasutatakse koos spetsiaalselt patsiendi hambumuse järgi valmistatud valgenduskapega. Kape toodetakse 1 tööpäeva jooksul ning selle maksumus on 95 eurot. Kape on taaskasutatav ning kui hambumus püsib oluliste muutusteta, saab kapet kasutada aastaid. Kapevalgenduse kohta saab lähemalt lugeda siit.

Vastuvõtuaja kapevalgenduse protseduurile saab panna telefonil 60 999 10 või broneerida kodulehe kaudu: www.viimsihambakliinik.ee/hambaarst-vastuvotule-registreerumine

 

Kirjeldus

Opalescence valgendusgeel sisaldab kaaliuminitraati ning fluoriidi, mis aitavad säilitada hammaste emaili tervist läbi valgendusprotsessi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.