Opalescence 16% Whitening Gel valgendusgeel 2×1.2ml

27,00 

Opalescence 16% Whitening Gel valgendusgeel 2×1.2ml on kodune hammaste valgendamise geel ideaalne neile, kes eelistavad hammaste kodust kapevalgendamist. Geel on saadaval kolme erineva maitsega ning seda võib kanda nii 4 tundi kui jätta suhu terveks ööks. Valgendusgeeli 2×1.2 ml hind on 27 eurot. 
Maitsevariantidest on saadaval

  • melon
  • münt
  • tavapärane

Opalescence valgendusgeel annab võimaluse saavutada kodus tõhusalt ning ohutult professionaalse valgendamise tulemus. Opalescence valgendusgeeli kasutamise eelduseks, on, et hambad on terved, hambaarsti juures on käidud viimase paari kuu jooksul ning hambaarst on kinnitanud, et hambad on valgendamiseks sobilikud. Kui valgenduskaped on toodetud ja need on säilitatud hästi (pestud jaheda veega ning hambumus pole muutunud), siis on edaspidi võimalus kaks korda aastas peale soodapuhastust suuhügienisti juures kodus valgenduskuuri uuesti teha, soetades selleks ainult valgendusgeeli.

Valgendusgeeli kasutatakse koos spetsiaalselt patsiendi hambumuse järgi valmistatud valgenduskapega. Viimsi Hambakliinikus toodetakse valgenduskape 1 tööpäeva jooksul ning selle maksumus on 95 eurot. Kape on taaskasutatav ning kui hambumus püsib oluliste muutusteta, saab kapet kasutada aastaid. Kapevalgenduse kohta saab lähemalt lugeda siit.

Vastuvõtuaja kapevalgenduse protseduurile saab panna telefonil 60 999 10 või broneerida kodulehe kaudu: www.viimsihambakliinik.ee/hambaarst-vastuvotule-registreerumine

 

27,00 

Kirjeldus

Opalescence 16% Whitening Gel valgendusgeel 2×1,2ml sisaldab kaaliuminitraati ning fluoriidi, mis aitavad säilitada hammaste emaili tervist läbi valgendusprotsessi.

Lisainfo

Bränd
Vanus

Täiskasvanutele

Hambapastade omadused

,