Laost otsas

Jack N’Jill Natural Toothpaste Strawberry hambapasta

7,05 

Ohutu. Lõbus. Nämm! Kas teie väikese ingli hammaste pesemine on väljakutse? Te pole üksi :)! Väikelapsed ja lapsed ei mõista, miks me hambaid peseme, kuid nad teavad, millal miski “maitseb naljakalt” või “maitseb hästi”.

jack N’Jill Natural Toothpaste Strawberry hambapasta lastele maitseb nii maitsvalt, et tõenäoliselt tuleb see harjamise vahepeal kättesaamatus kohas hoida. Me räägime tõsiselt! Hambapesuaeg vannitoas muutub – isegi kõige püsimatute laste puhul! Tehke hambapesu lihtsaks Jack N’Jill Kidsi loodusliku, tõhusa ja toksiinivaba hambapastaga!

Maasikamaitseline Jack N’Jilli naturaalne hambapasta muudab hammaste pesemise lastele lõbusaks ja seda maitsva sertifitseeritud orgaanilise maasika maitseainega. Looduslikud koostisosad, sealhulgas 40% ksülitool ja saialill, aitavad rahustada igemeid ja võidelda hammaste lagunemise vastu.

See looduslik hambapasta on toksiini- ja fluorivaba ning sobib alates 6-kuu vanusest (kui tavaliselt lõikuvad d esimesed hambad) ja allaneelamisel ohutu. Enamikule väikelastele tundub, et piparmünt on veidi ebameeldiv, mistõttu on Jack N’Jill välja töötanud 9 naturaalset ja mahedat maitseainet, et muuta hambapesuaeg lastele (ja ka vanematele) pisut lihtsamaks.

See maasikamaitseline Jack N’Jilli hambapasta muudab hammaste harjamise lastele lõbusaks ja seda maitsva orgaanilise naturaalse maasika maitsega. Looduslikud koostisained nagu ksülitool ja saialill aitavad rahustada igemeid ja võidelda hammaste lagunemise vastu.

Need hambapastad on geelja koostisega ja ei vahuta, mis tähendab, et teie lapsed saavad hambaid pesta igal pool – isegi autos teel lastehoidu või kooli!

Ksülitooli sisaldus on 40%, mis on suurim turul saadaolev kogus. Xylitol on maagiline koostisosa, mis aitab tasakaalustada suus pH taset.

Sobib alates 6 kuud +
Ei mingeid ebameeldivaid kemikaale, see looduslik hambapasta on allaneelamisel ohutu!
Valmistatud Austraalias – sertifitseeritud julmusevaba, vegan, gluteenivaba, fluoriidivaba, SLS-vaba, piimavaba.
Sisaldab ohtralt xylitoli ja orgaanilist saialille, mis rahustab igemeid
Orgaaniline looduslik maasika maitse
Suhkru- ja värvivaba, ilma kunstlike säilitusaineteta
Ohutustihend hõlpsasti avatava ümberpööratava korgiga
BPA-vaba minimaalse taaskasutatava pakendiga

7,05 

Kirjeldus

jack N’Jill Natural Toothpaste Strawberry hambapasta koostis: ksülitool, puhastatud vesi, taimne glütseriin (kookosest saadud), ränidioksiid, sertifitseeritud orgaaniline maasika maitseaine (Fragaria Chiloensis), ksantaankummi, sertifitseeritud orgaaniline saialill officinalise ekstrakt, kaaliumsorbaat (looduslikult saadud), sidrunhape.

*See koostisosade loetelu võib muutuda. Palun vaadake toote etiketilt kõige täpsemat loendit iga ostetud toote kohta enne kasutamist.

Hind: 100gr/ 13,50€

Lisainfo

Hambapastade omadused

, , , , , , , , , , ,

Laste hambapastade omadused

Fluoriidivaba, Gluteenivaba, Orgaaniline, Suhkruvaba, Värvainetevaba, Xylitoliga

Bränd

Jack N'Jill

Vanus

Lastele 0- 5 aastat, Lastele 5+ aastat