Isodent-hambaproteeside puhastuskomplekt

14,00 

Spetsiaalne hambaproteeside puhastamiseks mõeldud vedelik on kontsentraat, mis veega lahustatuna puhastab õrnalt, kuid tõhusalt hambakaitseid, hambakapesid ja uneapnoe ravitarvikuid. Hävitab halba hingeõhku tekitavaid baktereid ja jätab värskendava mündi järelmaitse.
Kaped jäävad peale puhastusvedelikus leotamist puhtad, läbipaistvad ja värsked.

Komplekt sisaldab: Isodent proteeside puhastus- ja hoiustamiskarp, puhastushari , puhastusvedelik hambaproteesidele 100 ml.

* Hävitab halba hingeõhku tekitavaid baktereid ja jätab värskendava mündi järelmaitse
* Eemaldab värvimuutusi ja hambakivi
* Ainult välispidiseks kasutamiseks, vedelikku ei tohi juua ega kasutada suuveena
* Hoida lastele kättesaamatus kohas
* Silma sattumisel loputada kohe rohke veega

14,00 

Kirjeldus

Käepärane ja lihtsasti kasutatav puhastus-/leotamiskarp kõigile suust eemaldatavatele ortodontilistele aparaatidele ja hambaproteesidele. Valmistada 20% lahus IsoDent puhastusvedelikust ja veest ning leotada eelnevalt jooksva vee all loputatud kapesid lahuses umbes 5..10 minutit. Harjata puhtaks voolava vee all, kasutades selleks karbist eemaldatavat sõela. Soovi korral võib jätta kaped lahusesse ka kogu ööks. Hambakivi ja tugevamate värvimuutuste eemaldamiseks kasutage kangemat (50%) lahust. Kasutusjuhend – Lisada korgitäis vedelikku karbile leigele veele – Asetada proteesid karpi nii, et lahus kataks need täielikult – Jätta proteesid lahusesse 5…20 minutiks või ka kogu ööks – Harjata kergelt hambaharjaga külma jooksva vee all, vajadusel – Enne suhu asetamist loputada proteese hoolikalt jooksva vee all – Sama lahust võib kasutada kuni 6 päeva Avatuna säilib vedelik otsese päikesevalguse eest kaitstult kuni 2 aastat.

Lisainfo

Bränd

Isodent

Vanus

Täiskasvanutele