Hammaste valgendamise kape

Kuni 30.juunini 2024 kehtib Viimsi Hamba- ja Ilukliinikus valgenduskapedele kampaaniahind, kui käite mistahes hammaste puhastusprotseduuril (hammaste puhastusprotseduur on ka eelduseks valgendamisele, kuna peab olema kindel, et hambad on puhtad, terved ja sobilikud valgendamiseks.
Erihinnad:
1 hambakaar 75€ (tavahind 95€)
2 hambakaart 145€ (tavahind 180€)

Hammaste valgendamise kape aitab kodus tõhusalt hambaid valgendada Opalescence valgendusgeeli abil.
Kapedega hammaste valgendamine on sobilik kõigile, kes igatsevad heledamaid hambaid tõhusalt kuid hambaid säästvalt.
Kapevalgendus toimib tõhusalt kasutades hammaste valgendamise kape ning Opalescence 16% valgendusgeeli, mida meie partner Viimsi Hamba- ja Ilukliinikus on saadaval kolmes maitsevariandis: münt, tavaline ning melon.

 

Valgenduskape toodetakse hambakliinikus kohapeal 1 tööpäeva jooksul – hammastest võetakse jäljend ning selle järgi valmistatakse silikoonist kape, mida on mugav suus hoida ka üle öö.

Valgendamise alustamiseks peab hambaarst veenduma, et hambad on terved ning valgenduseks sobilikud, seepärast tuleb broneerida 0,5 tunnine vastuvõtuaeg, mille raames arst teeb suutervise läbivaatuse ning instrueerib patsienti valgenduskapet ning -geeli kasutama.

Kapevalgendamine muudab heledamaks nii kollase kui hallika tooniga hambad ja saab jagu ka iluvigadest nagu vanuse ja toitainete tõttu pigmenteerunud hambad ning hammaste ebaühtlane toon.

Õige hoolduse korral (kapesid võib pesta ainult jaheda veega, et säilitada esialgne kuju) säilivad kaped aastaid ning juurde on vaja paar x aastas osta vaid geeli, et valgenduskuuri korrata.

Hoolitsedes valgenduskape (95 eurot) eest õigesti, kestab kape aastaid ning valgendusperioodiks (2 x aastas) tuleb osta lisaks valgendusgeel (27 €).

Vastuvõtuaja kapevalgenduse protseduurile saab panna telefonil 60 999 10 või broneerida kodulehe kaudu: Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

Kirjeldus

Vastuvõtuaja kapevalgenduse protseduurile saab panna telefonil 60 999 10 või broneerida kodulehe kaudu: Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

Lisainfo

Bränd
Vanus

Täiskasvanutele