Hammaste valgendamise kape

Hammaste valgendamise kape aitab kodus tõhusalt hambaid valgendada Opalescence valgendusgeeli abil.
Kapedega hammaste valgendamine on sobilik kõigile, kes igatsevad heledamaid hambaid tõhusalt kuid hambaid säästvalt.
Kapevalgendus toimib tõhusalt kasutades hammaste valgendamise kape ning Opalescence 16% valgendusgeeli, mida meie partner Viimsi Hambakliinikus on saadaval kolmes maitsevariandis: münt, tavaline ning melon.

Valgenduskape toodetakse hambakliinikus kohapeal 1 tööpäeva jooksul – hammastest võetakse jäljend ning selle järgi valmistatakse silikoonist kape, mida on mugav suus hoida ka üle öö.

Valgendamise alustamiseks peab hambaarst veenduma, et hambad on terved ning valgenduseks sobilikud, seepärast tuleb broneerida 0,5 tunnine vastuvõtuaeg, mille raames arst teeb suutervise läbivaatuse ning instrueerib patsienti valgenduskapet ning -geeli kasutama.

Kapevalgendamine muudab heledamaks nii kollase kui hallika tooniga hambad ja saab jagu ka iluvigadest nagu vanuse ja toitainete tõttu pigmenteerunud hambad ning hammaste ebaühtlane toon.

Õige hoolduse korral (kapesid võib pesta ainult jaheda veega, et säilitada esialgne kuju) säilivad kaped aastaid ning juurde on vaja paar x aastas osta vaid geeli, et valgenduskuuri korrata.

Hoolitsedes valgenduskape (95 eurot) eest õigesti, kestab kape aastaid ning valgendusperioodiks (2 x aastas) tuleb osta lisaks valgendusgeel (25 eurot).

Vastuvõtuaja kapevalgenduse protseduurile saab panna telefonil 60 999 10 või broneerida kodulehe kaudu: Viimsi Hambakliinik

Kirjeldus

Vastuvõtuaja kapevalgenduse protseduurile saab panna telefonil 60 999 10 või broneerida kodulehe kaudu: Viimsi Hambakliinik

Lisainfo

Bränd

Opalescence

Vanus

Täiskasvanutele