Hambahari elevant Ellie Jack N’Jill

5,90 

Jack n’Jilli laste hambaharjade lõbus täiendus – elevant Ellie.
Selle lõbusa disainiga hambaharja puhul võite kindlad olla, et harja ära visates ei täida see prügilaid ega reosta maapinda veel miljoneid aastaid.

Ümarad pehmed nailonharjased suurepäraseks puhastamiseks
Ergonoomiline hambaharja vars koosneb 100% maisitärklisest (GMO-vaba)
Pakend plastikuvaba
Vegan

5,90 

Kirjeldus

Kõik teavad, et ühekordselt kasutatav plastikust toode laastab kurnavalt keskkonda, eriti meie veekogusid. Kümme aastat tagasi alustasid Jack n’Jilli tootjad maisitärklise kasutamist hambaharja käepidemetes. Maisitärklis on taimset päritolu materjal, mis on kompostitav ja biolagunev. Nad kahekordistasid oma pühendumust keskkonnale ja kavandasid täiesti plastikuvaba ja biolaguneva pakendi, sealhulgas läbipaistva “mullpakendi”.

Hambaharjade käepidemed on siledad ja tunduvad nagu traditsioonilised hambaharjad. Hambaharjade harjased on valmistatud nailonist. Pea saab ära murda ja taaskasutada. Erinevalt teistest turul olevatest Zero Waste hambaharjadest on need igemetel ülipehmed ja ergonoomilised, käepidemed sobivad ideaalselt väikestele kätele. Sobib kasutamiseks esimesest lõikunud hambast!

Armsad tegelased hambaharjadel muudavad hambapesu laste jaoks lõbusaks tegevuseks 🐘.

Nõuanded:
1) Ärge unustage hambaharja vahetada iga 6-8 nädala järel!
2) Ärge unustage pärast haigust hambaharja välja vahetada (mikroobid võivad hambaharjale jääda)
3) Steriliseerige sageli – umbes kord nädalas soovitame teil hambaharja pea 10% vesinikperoksiidi sisse kasta (apteekides laialdaselt saadaval). Jätke 10 minutiks, seejärel loputage veega ja laske õhu käes kuivada. Teie lapse hambahari jääb puhtamaks ja kestab kauem.

Lisainfo

Hambaharja omadused

,

Bränd
Vanus

Lastele 0- 5 aastat, Lastele 5+ aastat

Laste hambaharjade omadused