Biocol labs “Something for the Power Woman” tervisekomplekt

30,00 

Biocol labs “Something for the Power Woman” komplekt aitab päeval väsimuse ja kurnatuse vastu ning õhtul unesprei abil uinuda ja rahuneda.

Komplekt sisaldab:
1x “Something for the Knackered” – väsimuse vastu
– Annab energiat
– Aitab kiirendada ainevahetust
–  Aitab parandada sporditreeningu ajal reaktsiooniaega
– Vedelal kujul on ženšenn imendumiseks parem
– Aitab säilitada oksüdatiivset tasakaalu ja toetab tervislikku stressireaktsiooni
– Ei põhjusta südamepekslemist
Võib tarbida kuurina 5 päeva, aga ka vastavalt tunnetusesele ühekaupa.

1x “Something for Dreaming” – unesprei
– aitab vähendada ärevust
– aitab soodustada kvaliteetset und ja tasakaalustada ööpäevast rütmi ehk teie „kehakella“
– aitab kiiremini uinuda
– hoiab ära ninakinnisuse enne magamaminekut (eeterlike õlide mõju)
– aitab tagada katkestusteta une
– pakub antioksüdantide kaitset ja aitab toetada immuunsüsteemi
– toetab kõrges eas kognitiivset tervist
– toetab immuunsüsteemi ja raku DNAd

30,00 

Kirjeldus

Biocol labs “Something for the Power Woman” tervisekomplekt aitab päeval väsimuse ja kurnatuse vastu ning õhtul unespreiga uinuda ja rahuneda.

1 x Something for the Knackered – väsimuse vastu
Ženšenn – stimuleerib kesknärvisüsteemi, suurendab elujõudu, aitab stressiga toime tulla.
Glükuronolaktoon – aitab eemaldada keharakkudest toksilisi ühendeid. See on eriti kasulik, sest võib aidata vältida rakkude kiiret mandumist, mida põhjustab ringlevate vabade radikaalide kogunemine. Uimasust iseloomustab segadus ja korrapäratud mõtted, mis on tingitud erinevatest teguritest, sealhulgas stressist. Glükuronolaktoon võib aidata uimasust vähendada, parandades üldist vaimset tervist ja kognitiivset funktsiooni. Glükuronolaktooni võtvatel inimestel on parem reaktsiooniaeg. Samuti parandab see depressiooni all kannatavate patsientide meeleolu.
Magneesium – magneesiumil on oluline roll depressiooni ennetamisel, ärevuse leevendamisel. Meie tootes toimib magneesium ka ženšenni mõju võimendajana.
B-vitamiinide kompleks– b-vitamiinide defitsiidi korral on kehal energiapuudus, B-vitamiinid aitavad kaasa energiatasemele, aju funtktsioonide parendamisele, seedimisele, närvisüsteemi õigele funktsioneerimisele ja südame tervisele.
Annustamine: 1 ampull 7 päeva järjest hommikusöögi ajal omaette, vee või mahlaga segatuna. Murra õrnalt riide abil ampulli mõlemad otsad.

1 x Something for Dreaming – unesprei
Melatoniin –
käbinäärmes toodetav hormoon, mis on tugevas korrelatsioonis keha une ja ärkveloleku tsükliga. Päevasel ajal on käbinääre suhteliselt passiivne, kuid päikese loojudes hakkab see melatoniini tootma. Inimese organismis jõuab melatoniini tootmine haripunkti hilisõhtul (tavaliselt kell 21.00), mis langeb kokku keha normaalse uneajaga. Melatoniinitase püsib veres tavaliselt kõrge umbes 12 tundi ja langeb päevavalguses loomulikult vaevutuvastatavale tasemele. Pange tähele, et kokkupuude valgusega on inimese unerežiimi reguleerimisel peamine tegur. Valguse mõju stimuleerib silmi ja aju ühendavaid närve, mis annavad märku kehatemperatuuri tõusust ja stimuleerivate hormoonide nagu kortisooli vabanemisest. Pimedus seevastu stimuleerib melatoniini tootmist ja alandab kehatemperatuuri.
Kannatuslill – kannatuslille (passiflora) perekonda kuuluvat punakat kannatuslille on Euroopas pikka aega kasutatud ärevuse ja unetuse raviks. Prekliinilistes uuringutes on leitud, et selle taime ekstraktidel on rahustav toime.
Sidrunmeliss – sidrunmeliss on piparmündi perekonda kuuluv ravimtaim, mida traditsiooniliselt kasutatakse selle rahustava ja ärevust vähendava toime tõttu.
Annustamine: 2 pihustuskorda keele alla 30 minutit enne uneaega. Raputa tugevalt enne kasutamist.

 

Lisainfo

Bränd

Biocol Labs