Biocol labs “Something for the Hypochondriac” tervisekomplekt

32,00 

Biocol labs “Something for the Hypochondriac” tervisekomplekt on loodud meelerahu, kurgu rahu ja immuunsuse rahu tagamiseks, tänu kvaliteetsete taimeekstraktide, mineraalide ja vitamiinide valemile.

Biocol labs “Something for the Hypochondriac” tervisekomplekt on neile, kel kurk kähe ja immuunsus langenud ja tundub, et kohekohe on haigus kallale tulemas.

SISALDAB:
1x Something® for immunity – IMMUUNSUSELE
– Aitab suurendada vereringes olevate immuunrakkude arvu
– Aitab luua loomulikku vastupanu külmetushaigustele
– Aitab tõsta energiataset
– Aitab suurendada füüsilise aktiivsuse jõudlust
– Aitab parandada reaktsiooni gripivaktsiinile
– Aitab vähendada oksüdatiivset stressi

1x Something® for a cactus throat – KURGULE
– Kaitseb suud bakterite sissetungi eest
– Vähendab kurgupõletikku
– Leevendab vaevusi kurgus
– Suurendab limaskesta immuunsust
– Vähendab suukuivust
– Parandab hingamist
– Hoiab ära periodontiidist tingitud halva hingeõhu

32,00 

Kirjeldus

Biocol labs “Something for the Hypochondriac” tervisekomplekt on neile, kel kurk kähe ja immuunsus langenud ja tundub, et kohekohe on haigus kallale tulemas.

SISALDAB:
1x Something® for immunity – IMMUUNSUSE TUGEVDAMISEKS
Echinacea purpurea ja Echinacea angustifolia– kasutatakse taimses meditsiinis immuunfunktsiooni tõhustamiseks ja erinevate ägedate nakkushaiguste ennetamiseks ja raviks. Enchineal on tõestatud viirusevastane toime külmetust põhjustavate viiruste, sealhulgas rino- ja gripiviiruste vastu. Enchinea kaitsetoime on tugevam inimestel, kes on näiteks stressi või nõrgenenud immuunfunktsiooni tõttu külmetushaigustele rohkem vastuvõtlikud.
Šiitake seened – sisaldavad beetaglükaane, mis stimuleerivad antimikroobset kaitset, mõjutades otseselt soolestiku immuunrakke ja reguleerides soolestiku mikrobioomi tervist. Loomkatsete tulemused näitavad, et beetaglükaanide võtmine võib parandada immuunvastust gripivaktsiinile ja kiirendada gripist taastumist.
Taruvaik – toimib antibakteriaalse, viiruse- ja põletikuvastase ainena, aidates kaasa organismi taastumisele nakkushaiguse ajal ja pärast seda.
Annustamine: 1 ampull 7 päeva järjest hommikusöögi ajal omaette, vee või mahlaga segatuna. Murra õrnalt riide abil ampulli mõlemad otsad.

1x Something® for a cactus throat – KURGULE
Taruvaik – suuõõnes on rikkalik bakteriaalne mikrofloora ja liigne bakteriaalne kasv võib põhjustada mitmeid seisundeid, näiteks suuhaigusi. Taruvaigus on üle 300 kasuliku ühendi. See aitab pidurdada põletikulisi protsesse, vähendada turseid. Seda nimetatakse hellitavalt “looduslikuks antibiootikumiks”, mida on kasulik manustada nii kurguvalu, kroonilise neelu- või ägeda kõripõletiku, limaskestade tursete ja köha korral.
Islandi samblik – sisaldab aineid, millel on suu limaskesta kaitsev ja põletikuvastane toime. See on eriti kasulik inimestele, kes kannatavad suukuivuse ja suuõõne põletiku all.
Piparmündi ja sidruni eeterlikud õlid – lisaks viirusevastasele ja antibakteriaalsele toimele aitavad nende lenduvad orgaanilised ühendid puhastada ninasõõrmeid ja parandavad nina kaudu hingamist.
Annustamine: 5 spreivajutust (1ml) kuni 8 korda päevas, raputa enne kasutamist.

 

Lisainfo

Bränd