Biocol labs. I FEEL MAITAIN kehakaalu säilitamine 250ml

39,00 

Biocol labs. I FEEL MAITAIN kehakaalu säilitamine 250ml- tervisliku kehakaalu säilitamine on nagu maraton ilma finišijooneta. See pudel sisaldab taimede ja mangaani segu, mis aitab hoida teid õigel teel, vähendades puhitust, turseid, põletikku, veepeetust ja aidates hoida teie isud kontrolli all, et säilitada kaalulanguse tulemust ja soovitud kehakaal või langetada kehakaalu vedelipeetuse arvelt.

  • Sobiva kehakaalu säilitamine
  • Kõhurasva vähendamine
  • Põletikulisuse vähendamine
  • Tselluliidi ja vedelikupeetuse korral, eriti jalgades
  • Isu punase liha ja suure soolasisaldusega toidu järele
  • Ainevahetushaiguste ennetamine
  • Isu ja meeleolu kontrolli all hoidmine
  • Raskustunne jalgades
    I FEEL MAINTAIN’i saab kasutada nii iseseisvalt, kui I FEEL kaalulangetusprogrammi osana.

39,00 

Kirjeldus

Biocol labs. I FEEL MAITAIN kehakaalu säilitamine 250ml KOOSTISAINETE KASUTEGURID:
VÕILILL
Lisaks maksa kaitsvatele ja diureetilistele omadustele toimib võilill põletikuvastaselt ja antioksüdandina. Need toimed soodustavad elundite üldise põletikulisuse vähenemist pärast seda, kui on toimunud sisemiste ainevahetusprotsesside reguleerimine.

KULDJUUR
Üks kaalulangetamise protsessi oluline osa on positiivne suhtumine. Pärast kaalulangetusprotsessist tekkinud sisemist stressi on oluline reguleerida ka meeleolusid. Isu jätkuv reguleerimine on osa inimese eneseteadlikkusest, kuid selles on oma osa ka protsessis osalevate hormoonide füsioloogilisel reguleerimisel, mida aitab teha adiponektiin. Stressi vähendamine on oluline osa edukast kaalulangetamisest.

MALAI VURRUMÜNT
Malai vurrumünt, mis on diureetiliste omadustega nagu kask ning maksa kaitsvate omadustega nagu võilill, soodustab ainevahetushaiguste biomarkerite vähenemist. See koostoime soodustab kuuri lõpus omakorda saavutatud kehakaalu stabiliseerimist ja hoidmist.

KASK
Ennekõike diureetilise toimega. See toime aitab väljutada metaboliite, mida organism toodab. Vee väljutamine aitab vähendada ka lokaalseid põletikke, kuna vähendab kehvast lokaalsest vereringest ja vedelikupeetusest tekkinud turseid.

SIDRUN
Sidruni bioflavonoidid muudavad soolestiku mikrofloorat soodsas suunas, toetades immuunsust. Histamiine vähendav toime vähendab ka üldist põletikulisust.

RUTIIN
Lisaks rutiini põletikuvastastele ja antioksüdantsele omadusele aitab elustiili muutmisele oluliselt kaasa selle perifeerset vereringet soodustav ja jalgade väsimust vähendav toime. Rutiin vähendab oksüdeerivate molekulide hulka kehas, vähendades nii rasvkoe põletikku.

KUIDAS TARVITADA: raputada korralikult, 15 ml 1liitri vee kohta lahustada ja juua see päeva esimesel poolel ära. 16 päeva järjest.
Peale avamist hoida pudelit külmkapis, kuumusest ja valgusest eemal, mitte kauem, kui 30 päeva.

Päevane kogus 15 ml/ pudelis on 16 päeva kogus
Koostisosad 15ml: mangaan 2mg/87%; tsink 1,5mg/14%; võilille ekstrakt 2500mg; kase ekstrakt 1500mg; java tee ekstrakt 500mg; sidruniekstrakt 500mg; kuldjuure ekstrakt 200mg; rutiin 100mg. Päevases koguses on 4 kcal ja süsivesikuid 4gr(1%). Teised koostisosad: vesi, sorbitool, glütseriin, kaaliumsorbaat, sukraloos, sidrunhape.
*Päevase koguse % (NRV) baseeruvad 2000 kalorilisele dieedile.

Hind 250 ml/ 39€
100 ml/ 15,6€

 

Lisainfo

Bränd

Biocol Labs

Suurus

250ml