Benamor Alantoine kehalosjooniga kinkekomplekt

33,90 

Benamor Alantoine kehalosjooniga kinkekomplekt sisaldab kehakreemi, kätekreemi ja seepi, mis kaitsevad nahka ja on mõnusa tsitruselise aroomiga. Alantoíne on üks meie esimesi ja ikoonilisemaid tootesarjasid. Puhas allantoiin muudab teie naha koheselt siledamaks ja katab teid unustamatu sidruni-tsitruse lõhnaga!

Alantoíne tsitruseline kehalosjoon 300ml: rikastatud allantoiini ja orgaanilise sidruniekstraktiga, selle ülikerge tekstuur sulab koheselt teie nahal, jättes selle pehmeks ja tasakaalustatuks.

Alantoíne kätekreem 30ml: ikoon nagu ei miski muu… puhta allantoiiniga segatud võimas ja pehmendav aine muudab naha koheselt siledamaks, ümbritsedes need sulgkerge tsitruselõhnalise kihiga, mis kaitseb isegi kõige tundlikumaid käsi välismõjude eest. Talvine lemmik!

Alantoíne seep 100gr: taimeõlide ja allantoiiniga rikastatud seep jätab naha puhastamise ajal õrnalt lõhnavaks. Kätele ja kehale.

33,90 

Kirjeldus

Benamor Alantoine kehalosjooniga kinkekomplekt sisaldab 300ml kehakreemi, 30ml kätekreemi ja 100gr tahket seepi, mis kaitsevad nahka ja on mõnusa tsitruselise aroomiga.

Lisainfo

Bränd

Benamor1925

Benamori sari