Meist

Olenterve.ee asutaja Jaanika Lauk
Olenterve.ee sai alguse 2018 aasta kevadel, kui soovisime oma pere teise vastloodud ettevõtte, Viimsi Hambakliiniku , patsientidele pakkuda looduse- ja tervisesõbralikke suutervisetooteid. Olles ise kolme lapse ema on minu jaoks oluline, et tooted, mida me tarbime on tervisele ohutud, tõhusad ning ka keskkonnasõbralikud. Olenterve.ee on nii veebipood kui ka pood meie hambakliinikuga samades ruumides Viimsi Äritares, Paadi tee 3-212, teisel korrusel. 

Alustasime suuhügieenitoodetega BiobrushiltHydrophililt ja Jack N’Jillilt. Peagi lisandus naturaalsete eeterlike õlide baasil loodud heaolutoodete bränd Elixr Saksast, mille abil meie peres paljud hädad saavad lahendatud – peavalu, kõhuvalu, unetus – on vähesed näited, mida saame lahendada eeterlike õlide abil.

2022. lõpust lisandus valikusse ka 98% naturaalseid nahahooldustooteid  pakkuv Benamor1925  Portugalist ning keemiavaba apteegi toidulisandid Biocol labsilt ja palju palju muudki. Seega leiab meilt kõik vajaliku enda eest hoolitsemiseks puhtalt ja naturaalselt.

Kuna ringmajandus ja loodussäästlikkus on meie jaoks oluline, siis võtame oma tellimuste pakendamisel kasutusse kõik pakkepaberid, karbid ja muu materjali, mille tootjatelt kaasa oleme saanud. Kõik läheb taaskasutusse ja uusi pakendamisvahendeid peame soetama minimaalselt!

olenterve.ee asutajad

Olete oodatud meie poodi Viimsi Äritares, 
esmaspäevast neljapäevani kell 8.30-17.00
reedel kell 8.30-16.00
laupäeval – pühapäeval olete oodatud ostlema veebis, siis on esinduspood puhkusel 😊. 
Ülejäänud kontaktandmed leiab siit: Olenterve.ee kontaktid

Kohtume tervislike toodete kodus – olenterve.ee!
Jaanika Lauk