I FEEL© MAITAIN kaalu säilitamine 250ml

39,00 

I FEEL© MAITAIN kaalu säilitamine 250ml – tervisliku kehakaalu säilitamine on nagu maraton ilma finišijooneta. See pudel sisaldab taimede ja mangaani segu, mis hoiab teid õigel teel, vähendades puhitust, turseid, põletikku, veepeetust ja hoides teie isu kontrolli all, et säilitada kaalulanguse tulemust ja soovitud kehakaal või langetada kehakaalu vedelipeetuse arvelt.

  • Sobiva kehakaalu säilitamine
  • Kõhurasva vähendamine
  • Põletikulisuse vähendamine
  • Tselluliidi ja vedelikupeetuse korral, eriti jalgades
  • Isu punase liha ja suure soolasisaldusega toidu järele
  • Ainevahetushaiguste ennetamine
  • Isu ja meeleolu kontrolli all hoidmine
  • Raskustunne jalgadesI FEEL MAINTAIN’i saab kasutada nii iseseisvalt, kui I FEEL kaalulangetusprogrammi osana.

39,00 

Kirjeldus

KOOSTISAINETE KASUTEGURID:
VÕILILL
Lisaks maksa kaitsvatele ja diureetilistele omadustele toimib see põletikuvastaselt ja antioksüdandina. Need toimed soodustavad elundite üldise põletikulisuse vähenemist pärast seda, kui on toimunud sisemiste ainevahetusprotsesside reguleerimine.

KULDJUUR
Üks kaalulangetamise protsessi oluline osa on positiivne suhtumine siis, kui protsess on lõppenud. Pärast protsessist tekkinud sisemist stressi on oluline reguleerida ka meeleolusid. Täitmatu isu jätkuv reguleerimine on osa inimese eneseteadlikkusest, kuid selles on oma osa ka protsessis osalevate hormoonide füsioloogilisel reguleerimisel, mida teeb adiponektiin. Stressi vähendamine on oluline osa edukast kaalulangetamisest.

MALAI VURRUMÜNT
Malai vurrumünt, mis on diureetiliste omadustega nagu kask ning maksa kaitsvate omadustega nagu võilill, soodustab ainevahetushaiguste biomarkerite vähenemist. See juba kirjeldatud mehhanismides toimuv kolme koostisosa koostoime soodustab kuuri lõpus omakorda saavutatud kehakaalu stabiliseerimist ja hoidmist.

KASK
Ennekõike diureetilise toimega. See toime aitab väljutada metaboliite, mida organism kogu mehaanilise sisemise muutuse käigus toodab. Vee väljutamine aitab vähendada ka kohalikke põletikke, kuna vähendab kehvast lokaalsest vereringest ja vedelikupeetusest tekkinud turseid.

SIDRUN
Sidruni bioflavonoidid muudavad soolestiku mikrofloorat soodsas suunas, soodustades immuunsust. Histamiine vähendav toime vähendab ka üldist põletikulisust.

RUTIIN
Lisaks rutiini põletikuvastastele ja antioksüdantsetele omadustele aitab elustiili muutmisele oluliselt kaasa selle perifeerset vereringet soodustav ja jalgade väsimust vähendav toime. Rutiin vähendab oksüdeerivate molekulide hulka kehas, vähendades nii rasvkoe põletikku.

KUIDAS TARVITADA: raputada korralikult, 15 ml 1liitri vee kohta lahustada ja juua see päeva esimesel poolel ära. 16 päeva.
Peale avamist hoida pudelit külmkapis, kuumusest ja valgusest eemal, mitte kauem, kui 30päeva.

Päevane kogus 15 ml/ pudelis on 16 päeva kogus
Koostisosad 15ml: mangaan 2mg/87%; tsink 1,5mg/14%; võilille ekstrakt 2500mg; kase ekstrakt 1500mg; java tee ekstrakt 500mg; sidruniekstrakt 500mg; kuldjuure ekstrakt 200mg; rutiin 100mg. Päevases koguses on 4 kcal ja süsivesikuid 4gr(1%). Teised koostisosad: vesi, sorbitool, glütseriin, kaaliumsorbaat, sukraloos, sidrunhape.
*Päevase koguse % (NRV) baseeruvad 2000 kalorilisele dieedile.

Hind 250 ml/ 39€
100 ml/ 15,6€

 

Lisainfo

Bränd

Biocol Labs

Suurus

250ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.