Sale!

Elixr Lõdvestav komplekt (3pk)

Original Hind was: 36,10 €.Current Hind is: 29,96 €.

Elixr Lõdvestav komplekt (3pk) koosneb:

HARMONY suuõli 200ml
TIME TO RELAX naturaalne käte- ja kehaseep  230ml
BEAUTY SLEEP toalõhnastaja 30ml

* Tooted tarnitakse tavalises saatekarbis – see pole kinkepakendis

LOE TOODETEST TÄPSEMALT ALLPOOL:

Original Hind was: 36,10 €.Current Hind is: 29,96 €.

Kirjeldus

Elixr Lõdvestav komplekt (3pk) koosneb: 
HARMONY SUUÕLI
on toitva, tasakaalustatud retseptiga suuõli, milles sisaldub värskest greibiõli ja piparmündiõli. Harmony suuõli jätab suhu meeldiva värske maitse.  Värskendavalt selge piparmündiõli on aroomiteraapias populaarne oma tasakaalustavate omaduste tõttu ja greibiõli on nii populaarne tänu meeleolu parandavatele omadustele.
HARMONY SUUÕLI KASUTAMINE: Võta supilusikatäist ELIXR Daily Oil Ritual suuõli suhu. Liiguta õli suus ringi ja edasi tagasi rahulikult 5-10 minutit. Sülita õli välja ning loputa suu veega.
Harmony suuõli elixr aroomiõli, oilpulling

TIME TO RELAX SEEP – Aeg lõõgastuda loomuliku käte ja keha pesemisel:  koostis rahustava lavendli, seedri ja salveiga annab mugavuse ja turvatunde ning tagab tasakaalustatud keha ja meele.
Seep, elixr, time to relax

BEAUTY SLEEP naturaalne toalõhnastaja: Rahustav, lõõgastust soodustav lavendel Prantsusmaa lopsakatelt põldudelt magusas, värskes koostises koos tasakaalustava apelsiniga orgaanilisest viljelusest teie und soodustava magamaminekurituaali jaoks. Puudutus rahustavast kivimännist koos oma rahustavate omadustega ümardab lõhna ja annab teile meeldiva, harmoonilise ööune ja rahuliku uinumise.
Kasutamine: Pihusta õhku,  padjale või voodipesule ning su ees rulluvad lahti selle lõhna kõik tahud
Elixr toalõhn beauty sleep lavendliga

Suuõli koostis:
Päevalille seemne õli *, greibikoore õli, limoneen, rohemündi õli, tsitraal.
* kontrollitud orgaanilisest kasvatusest
Kogus : 250ml
Tavahind: € 18.99 (€ 7.59/ 100ml)

Vedelseebi koostisosad : vesi, sodium coco sulfaat, lauryl glükosiid, disodium cocoyl glutamate, sidrunhape, salveiõli, rohemündi õli, seedripuu õli, lavendli ekstrakt*, coco glükosiid, glyceryl oleate, sodium cocoycopherlherutolate, gly soja ekstrakt, glütseriin, meresool, perfume, sodium benzoate, limoneen, linalool, bensüülsalitsülaat
* kontrollitud orgaanilisest kasvatusest
99.7% naturaalseid koostiosi tootes
Sisaldab : 230ml
Tavahind ühe tootena: € 9.99 (€ 4.34 / 100ml).

Toalõhnastaja sisaldab : Alkohol, lavendli õli, orgaaniline apelsiniõli, kivimänni õli, vesi

Hoiatus : tuleohtlik vedelik, allaneelamisel ohtlik. Võib esile kutsuda allergilist nahareaktsiooni. Hoida silma, nahale või riietele sattumast.
Kui neelate alla, siis helistage mürgistuskeskusesse või perearstile, kui enesetunne on kehv. Peale naha või juuste kontakti – võtke koheselt riided seljast, peske nahk ohtra veega. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
Sisaldab: 30 ml
Hind üksiku tootena: € 8.79 (€ 2.93 / 10ml)
Lisainfo

Bränd

Elixr