Olenterve.ee advendikalender

Detsembrikuu igal nädalal üllatame teid magusate jõulupakkumistega! 
Meie advendikalendrist tuleb välja: 
2.-10.detsembril kõikidele lastetoodetele soodustuse 15%!

Lastele on meie valikus ohtralt suuhügieeni ja suutervisetooteid Jack N’Jillilt, Hydrophililt ja teistelt brändidelt. 
Leia lapsele sussi sisse või jõulupakki kasulik kingitus hambapasta, hambaharja, hambavaheharjakeste ja vannitoodete seast. 

10.-17.detsembrini on soodustuses kõik nahahooldustooted Benamor1925, dr. PawPaw, Youthlab. ja kõikide teiste meie nahahooldusbrändide seast. 
Leia sobiv näohooldus, kehahooldus, kätehooldus või dushitoode meie rikkalikust naturaalse nahahooldusbrändi Benamor1925 toodete valikust. 

Heaolutoodete valikus on eelkõige Saksa ökobränd Elixr eeterlikud õlid ja eeterlike õlide baasil tehtud nahahooldustooted! Naudi aroomiteraapilisi hetki just Elixr toodetega – saunas, dushi all, suuhügieenis või niisama kodus hubast õhustikku luues!

Aasta viimasel nädalal kasuta võimalust, sest soodustuses on kõik suutervise heaks – hambapastad, hambaharjad, hambavaheniidid, hambakapede ja hambaproteeside hooldus ja nii edasi ja nii edasi :). 

Jaga:

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Email
Ole kursis
Olenterve.ee advendikalender pakkumised detsember 2023

Olenterve.ee advendikalender

Detsembrikuu igal nädalal üllatame teid magusate jõulupakkumistega! Meie advendikalendrist tuleb välja: 2.-10.detsembril kõikidele lastetoodetele soodustuse 15%! Lastele on meie valikus ohtralt suuhügieeni ja suutervisetooteid Jack N’Jillilt, Hydrophililt