Qikfresh – kiire ja efektiivne suuhooldus on-the-go

suuvee pulber qikfresh
Qikfresh on uuenduslike suuhooldustoodete bränd, mis pakub ühekordsete annustena hambapesu pulbrit ning suuõli, et tagada efektiivne suuhooldus ka päeva jooksul liikumises olles.

Qikfresh on noor Saksa start-up Frankfurdist, mis toodab uuenduslikke naturaalseid suuhooldustooteid, mis on mõeldud kasutamiseks liikumises, reisil, tööpäeva kestel ehk on-the go.
Qikfresh usub läbipaistvusse, keskkonnateadlikkusesse ja keskkondlikku vastutusse. Nad töötavad tihedas koostöös klientidega, kellelt ammutavad ka inspiratsiooni.

Qikfreshi loojate jaoks on tähtis, et kõik tooted oleks toodetud vastavalt kontrollitud orgaanilise ja naturaalse kosmeetika tootmise standarditele. Sellest tulenevalt on nad otsustanud oma tootmise ja tooted sertifitseerida BDIH COSMOS standardiga. Selliselt garanteeritakse, et Qikfresh kasutab ainult 100% naturaalseid koostisosi ja tooted ei sisalda sünteetilisi- või säilitusaineid. Loomulikult on tooted ka vegan ja registeeritud Vegan Liidus.
Qikfresh garanteerib, et nende tooteid pole testitud loomade peal – nad on Julmusevabad (Cruelty Free).

On-the- go, sest me olemegi kogu aeg liikumises.
Tihtipeale on need väikesed, järeleproovitud tegevused või asjad, mis ei suuda enam sammu pidada liikuva muutuva elustiiliga. Otsustasime seda muuta.

Qikfreshi jaoks tähedab “liikumises” igalpool ning igal ajal. Kus ja millal Sul tarvis on! Me näeme võimalusi, me hindame vabadust. See on just see, milleks oleme oma tooted loonud – et anda liikuvale elustiilile 100% naturaalne kaaslane suuhoolduseks, mis värskendab Su naeratuse vastutustundlikult ning efektiivselt.

Qikfreshi valikus on hambapesu pulber, mis mugavalt pakendatuna ühekordsesse annusesse, on tõhus suupuhastamiseks päeva kestel peale sööki või lihtsalt värskendamiseks. Vala kotikese sisu suhu, pulber muutub koheselt vedelikuks, ning loputa seda suus 15 sekundi jooksul, sülita välja ning ongi valmis!
Samalaadseks kasutamiseks on mõeldud suuõli, mida kasutatakse iidses Ayurveda suuhooldusrituaalis juba aastatuhandeid. Oilpulling ehk suuõli hooldus puhastab hambaid, igemeid, taastab suus õige ph tasakaalu ning eemaldab tekkiva katu. Vala kotikese sisu suhu, liiguta suuõli suus edasi-tagasi 5-15 minutit, ära kurista. Suuõli tuleb sülitada välja kas salvräti peale või prügikasti, kraanikausist alla lastes võib õli tekitada blokeeringuid. Peale suuõli väljasülitamist võib suu loputada veega. Ongi valmis!

Kus iganes – autos, rongis, tööl, koosolekule minnes, peale trenni, kohtamisel, reisides – koge Qikfreshi hetke kus iganes!

Vaata Qikfreshi tooteid siit: https://olenterve.ee/product-brands/qikfresh/

Jaga:

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Ole kursis
pimedal ajal on stressi maandamine oluline, et immuunsus ei langeks ja viirused ligi ei pääseks. Meie soovitused stressi maandamiseks.

Kuidas maandad Sina stressi?

Ilmad lähevad külmemaks ja õhtud aina pikemaks, viiruse leviku või mõne töömõttega seotud stress tahab vägisi ligi hiilida. Siin on meie abimehed ja soovitused toodete hulgast, mis turgutavad vaimu, immuunsust ning keha. Hoidke ja hellitage endid 🙏. Vaata kõiki Elixr sooduskomplektid Leia endale sobiv Vaata

immuunsüsteemi tugevdaja olenterve.ee

Külma ilma trotsimiseks

Meie ilmad on läinud eriti külmaks ning see paneb immuunsüsteemi proovile. Toetamaks tervist ja kaitsmaks nahka miinuskraadide eest, on meie toodete seas nii mõndagi kasulikku:

Tere tulemast tervislike toodete koju!

Liitu meie uudistega ning naudi esimest tellimust 10% soodsamalt!

 

etEstonian
Scroll to Top