Qikfresh – kiire ja efektiivne suuhooldus on-the-go

suuvee pulber qikfresh
Qikfresh on uuenduslike suuhooldustoodete bränd, mis pakub ühekordsete annustena hambapesu pulbrit ning suuõli, et tagada efektiivne suuhooldus ka päeva jooksul liikumises olles.

Qikfresh on noor Saksa start-up Frankfurdist, mis toodab uuenduslikke naturaalseid suuhooldustooteid, mis on mõeldud kasutamiseks liikumises, reisil, tööpäeva kestel ehk on-the go.
Qikfresh usub läbipaistvusse, keskkonnateadlikkusesse ja keskkondlikku vastutusse. Nad töötavad tihedas koostöös klientidega, kellelt ammutavad ka inspiratsiooni.

Qikfreshi loojate jaoks on tähtis, et kõik tooted oleks toodetud vastavalt kontrollitud orgaanilise ja naturaalse kosmeetika tootmise standarditele. Sellest tulenevalt on nad otsustanud oma tootmise ja tooted sertifitseerida BDIH COSMOS standardiga. Selliselt garanteeritakse, et Qikfresh kasutab ainult 100% naturaalseid koostisosi ja tooted ei sisalda sünteetilisi- või säilitusaineid. Loomulikult on tooted ka vegan ja registeeritud Vegan Liidus.
Qikfresh garanteerib, et nende tooteid pole testitud loomade peal – nad on Julmusevabad (Cruelty Free).

On-the- go, sest me olemegi kogu aeg liikumises.
Tihtipeale on need väikesed, järeleproovitud tegevused või asjad, mis ei suuda enam sammu pidada liikuva muutuva elustiiliga. Otsustasime seda muuta.

Qikfreshi jaoks tähedab “liikumises” igalpool ning igal ajal. Kus ja millal Sul tarvis on! Me näeme võimalusi, me hindame vabadust. See on just see, milleks oleme oma tooted loonud – et anda liikuvale elustiilile 100% naturaalne kaaslane suuhoolduseks, mis värskendab Su naeratuse vastutustundlikult ning efektiivselt.

Qikfreshi valikus on hambapesu pulber, mis mugavalt pakendatuna ühekordsesse annusesse, on tõhus suupuhastamiseks päeva kestel peale sööki või lihtsalt värskendamiseks. Vala kotikese sisu suhu, pulber muutub koheselt vedelikuks, ning loputa seda suus 15 sekundi jooksul, sülita välja ning ongi valmis!
Samalaadseks kasutamiseks on mõeldud suuõli, mida kasutatakse iidses Ayurveda suuhooldusrituaalis juba aastatuhandeid. Oilpulling ehk suuõli hooldus puhastab hambaid, igemeid, taastab suus õige ph tasakaalu ning eemaldab tekkiva katu. Vala kotikese sisu suhu, liiguta suuõli suus edasi-tagasi 5-15 minutit, ära kurista. Suuõli tuleb sülitada välja kas salvräti peale või prügikasti, kraanikausist alla lastes võib õli tekitada blokeeringuid. Peale suuõli väljasülitamist võib suu loputada veega. Ongi valmis!

Kus iganes – autos, rongis, tööl, koosolekule minnes, peale trenni, kohtamisel, reisides – koge Qikfreshi hetke kus iganes!

Vaata Qikfreshi tooteid siit: https://olenterve.ee/product-brands/qikfresh/

Jaga:

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Sotsiaalmeedia

Vaata lisaks:

Ole kursis meie uudistega

Liitu uudistega

Tooteuudised ning kasutussoovitused

Vajalik

Ole kursis
hammaste valgendamine kampaania

Särav ja värske naeratus

Hoia aina pimenevas sügises naeratuse valge ja säravana ! Kas oled kuulnud kodusest hammaste kapevalgendusest? Koostöös Viimsi Hambakliinikuga pakume kodust hammaste valgendamise süsteemi valgenduskapedega. Igale

ilumess pakkumine olenterve.ee

Olenterve.ee Ilumessil

Meil on heameel teada anda, et Olenterve.ee osaleb Ilumessi virtuaalmessil.  Selle tähistamiseks on kõik tooted meie esinduspoes Viimsi Äritares (Paadi tee 3-212, Haabneeme), kui ka