Qikfresh – kiire ja efektiivne suuhooldus on-the-go

suuvee pulber qikfresh
Qikfresh on uuenduslike suuhooldustoodete bränd, mis pakub ühekordsete annustena hambapesu pulbrit ning suuõli, et tagada efektiivne suuhooldus ka päeva jooksul liikumises olles.

Qikfresh on noor Saksa start-up Frankfurdist, mis toodab uuenduslikke naturaalseid suuhooldustooteid, mis on mõeldud kasutamiseks liikumises, reisil, tööpäeva kestel ehk on-the go.
Qikfresh usub läbipaistvusse, keskkonnateadlikkusesse ja keskkondlikku vastutusse. Nad töötavad tihedas koostöös klientidega, kellelt ammutavad ka inspiratsiooni.

Qikfreshi loojate jaoks on tähtis, et kõik tooted oleks toodetud vastavalt kontrollitud orgaanilise ja naturaalse kosmeetika tootmise standarditele. Sellest tulenevalt on nad otsustanud oma tootmise ja tooted sertifitseerida BDIH COSMOS standardiga. Selliselt garanteeritakse, et Qikfresh kasutab ainult 100% naturaalseid koostisosi ja tooted ei sisalda sünteetilisi- või säilitusaineid. Loomulikult on tooted ka vegan ja registeeritud Vegan Liidus.
Qikfresh garanteerib, et nende tooteid pole testitud loomade peal – nad on Julmusevabad (Cruelty Free).

On-the- go, sest me olemegi kogu aeg liikumises.
Tihtipeale on need väikesed, järeleproovitud tegevused või asjad, mis ei suuda enam sammu pidada liikuva muutuva elustiiliga. Otsustasime seda muuta.

Qikfreshi jaoks tähedab “liikumises” igalpool ning igal ajal. Kus ja millal Sul tarvis on! Me näeme võimalusi, me hindame vabadust. See on just see, milleks oleme oma tooted loonud – et anda liikuvale elustiilile 100% naturaalne kaaslane suuhoolduseks, mis värskendab Su naeratuse vastutustundlikult ning efektiivselt.

Qikfreshi valikus on hambapesu pulber, mis mugavalt pakendatuna ühekordsesse annusesse, on tõhus suupuhastamiseks päeva kestel peale sööki või lihtsalt värskendamiseks. Vala kotikese sisu suhu, pulber muutub koheselt vedelikuks, ning loputa seda suus 15 sekundi jooksul, sülita välja ning ongi valmis!
Samalaadseks kasutamiseks on mõeldud suuõli, mida kasutatakse iidses Ayurveda suuhooldusrituaalis juba aastatuhandeid. Oilpulling ehk suuõli hooldus puhastab hambaid, igemeid, taastab suus õige ph tasakaalu ning eemaldab tekkiva katu. Vala kotikese sisu suhu, liiguta suuõli suus edasi-tagasi 5-15 minutit, ära kurista. Suuõli tuleb sülitada välja kas salvräti peale või prügikasti, kraanikausist alla lastes võib õli tekitada blokeeringuid. Peale suuõli väljasülitamist võib suu loputada veega. Ongi valmis!

Kus iganes – autos, rongis, tööl, koosolekule minnes, peale trenni, kohtamisel, reisides – koge Qikfreshi hetke kus iganes!

Vaata Qikfreshi tooteid siit: https://olenterve.ee/product-brands/qikfresh/

Jaga:

Facebook
Pinterest
LinkedIn

Sotsiaalmeedia

Vaata lisaks:

Ole kursis meie uudistega

Liitu uudistega

Tooteuudised ning kasutussoovitused

Vajalik

Ole kursis
olenterve.ee elixr eeterlik õlid, komplekt VT

Nipid suviseks iluhoolduseks ja heaoluks

Saksa ökobrändi Elixr naturaalsed tooted eeterlikest õlidest vedelseepideni on loodud põhimõttel, et need annaks kasutajale aroomiteraapilise kogemuse lisaks praktilisele hooldusele. Näiteks sidruniõli klaarib pea ja

salvei viiruk ilupilt olenterve.ee elixr

Viirukid aroomiteraapias

Viiruk on aroomiteraapia kõige algseim vorm, mida põlisameeriklased on aegade algusest praktiseerinud, et vabaneda halbadest energiatest ja puhastada ruume. Viirukit võib kasutada igapäevase mediteerimise, jooga

aloe geel ja lavendli õli olenterve.ee

Päevituse järgne kosutus nahale

Kui päike on teinud liiga või keha vajab niisutust, siis naturaalne Aloe Vera geel on hea abiline nii lastele kui suurtele. Aloe Vera geeli võib kasutada

Tee ise värskendav kehakoorija

Tee ise värskendav kehakoorija

Suvi on kohekohe käes ning meie nahk saab nautida d-vitamiini ning merevett, juhuuu! Ujumine ja palavad temperatuurid, ebapiisav vedelikutarbimine võivad aga nahka kuivatada nii, et